سخنان اقتصادی آقای «ذوالقدر» برای من بیش تر مورد توجه و عنایت است تا حرف های سیاسی و یا مذهبی یا اجتماعی ایشان .آن هم به سه دلیل:

1- حضرت شان چندین دوره است که عضو مجلس و به خصوص کمیسیون اقتصادی آن هستند و یقینا از آمار واطلاعات اقتصادی مهمی برخوردارند.

2-جناب شان از معدود روحانیونی است که از ابتدای جوانی و حتی پیش از ورود به ایران در امر تجارت بوده و هستند وخواهند بود ویقینا از وضعیت بازار اطلاع پسینی و پیشینی خوبی دارند.

3- باتوجه به حساسیت بازار به خبرهایی از این دست و محافظه کاری ذوالقدر احتمالا تایید این خبر نیازی به گفته های هیچ مسوول آگاه دیگری ندارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کشورهایی مانند اردن و مصر پرتقالهای اسرائیلی را به نام تولید خود به ایران صادر می‌کنند.

   به گزارش خانه ملت، حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها کشاورزان در شرایط مطلوبی قرار ندارند گفت: کشورهایی مانند اردن و مصر پرتقالهای رژیم صهیونیستی را به نام تولید خود به ایران صادر می‌کنند.

  ذوالقدر تصریح کرد: پس از اجرای این قانون کشاورزان کشور شرایط مناسبی را ندارند.

  نماینده مردم بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت با تدابیر نامناسب خود در زمینه توزیع پیاز، پیازکاران کشور را با مشکل رو‌به‌رو کرده است.

وی با بیان اینکه بیشتر پرتقالهای که وارد کشور می‌شوند تولید شده در رژیم صهیونیستی است اظهار کرد: کشورهایی مانند اردن و مصر پرتقالهای اسرائیلی را به نام تولید خود به ایران صادر می‌کنند.


وی ادامه داد: کشورهایی مانند اردن، مصر و عربستان توانایی تولید گسترده پرتقال و صادر کردن آن به کشورهایی مانند ایران را ندارند.


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که رژیم صهیونیستی یکی از تولیدکنندگان بزرگ پرتقال در جهان است تصریح کرد: کشور لبنان هم یکی از صادرکننده‌های پرتقال در جهان به شمار می‌رود ولی توانایی آن به اندازه رژیم صهیونیستی نیست.