X
تبلیغات
رایتل

   متن نوشته شده ی لاتیدان درباره ی طوفان «کیلا» و انتقاد از نحوه ی خبررسانی وب سایت اداره ی کل هواشناسی هرمزگان در این رابطه، با پاسخی فوری با اسم مستعار هواشناس روبه رو شد که وب سایت اداره کل هواشناسی هرمزگان را «سایت ما» دانسته است. با وجود این جوابیه هرچند هنوز جای پرسش وپاسخ باز است اما از آن جایی که این نوع برخور وسرعت عمل را به خودی خود «ارزشمند» می دانم از طرح سولات بعدی خودداری می کنم و برای همه ی این دوستان آرزوی موفقیت بیش تر وداشتن سایتی زنده تر وکاربردی تر دارم.

   شاید توجه فراوان ما به گزارش های شنیداری و گفتاری هواشناسی ،اندکی باعث سهل انگاری در زمینه ی استفاده از ظرفیت های ی دیگرش در ارتباط با مخاطبان دور کرده است چنان که با مراجعه به وب سایت این اداره نیازهای مخاطب بازتاب داده نشده باشد.

   با این حال،این پاسخ را  هرچند که نه به صورت رسمی از جانب مدیر این وب سایت می توان پذیرفت و نه می توان رد کرد عینا به عنوان نوشته ی امروزم قرار می دهم .

باشد که پس از این سایر ادارات دولتی نیز در رسیدن به طرح دولت الکترونیک وپاسخ گویی به نظرات مرم نگاهی به عملکرد سایت هواشناسی استان داشته باشند.


یکشنبه 22 خرداد ماه سال 1390 ساعت 11:40 AM
درود بر لاتیدان عزیز
انتقاد شما کاملا بجاست . البته در سایت ما اینگونه اتفاقات در قالب اطلاعیه و هشدار گنجانده می شود که از همان اوایل پیدایش این طوفان بر روی سایت قرار گرفت ولی برای بازدیدکنندگان غیر تخصصی پیدا کردنش شاید کمی مشکل بوده:
http://www.hormozganmet.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=108&Itemid=123